Wynajem samochodów dostawczych z windą

Wynajem samochodów dostawczych z windą

Potrzebujesz auto dostawcze z windą? Dla nas to nie problem, wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu samochodów dostawczych pozwoliło rozszerzyć ofertę dla wszystkich klientów. W naszej flocie posiadamy auta dostawcze, busy do transportu osób, samochody z chłodnią, więc nie mogło zabraknąć i takich z windą.

Nasza oferta jest przygotowana dla wszystkich klientów zarówno prywatnych jak i firm. Samochody wynajmujemy zarówno krótko jak i długoterminowo, a nasze auta dostępne są w Warszawie, Łodzi oraz Lublinie. Niemniej jednak auta jesteśmy w stanie podstawić do klienta, w tym celu zapraszamy do kontaktu. W naszej flocie znajdują się pojazdy do 3.5 tony, więc do prowadzenia auta wystarczy tylko prawo jazdy kategorii B (w razie potrzeby możemy udostępnić  także kierowcę).

Nasze auta dostawcze z windą posiadają nie tylko przegląd techniczny i OC, wystąpiliśmy także o opinie sanitarne sanepidu i każde z nich może takie przedstawić. Mogą mieć Państwo zatem pewność że auta wynajęte w CMG Spedition Experts spełnią wszelkie postawione przed nimi zadania.