Samochody dostawcze z chłodnią wynajem

Dlaczego wynająć samochód dostawczy z chłodnią u nas?

Dla Klientów Biznesowych, dla osób prywatnych, a także dla organizatorów targów oraz wystaw – oferujemy wynajem pojazdów typu chłodnia. Używane przez nas rozwiązania, auta Mercedes-Benz oraz Iveco z wyspecjalizowaną zabudową – stworzone zostały w oparciu o zaawansowane technologicznie materiały. Starannie dobrane komponenty zapewniają maksymalną izolację przewożonego ładunku, a także najniższy możliwy współczynnik przenikalności ciepła. Przestronna przestrzeń ładunkowa utrzymuje niską temperaturę przez długi czas, odpowiednio zabezpieczając przy tym przewożone produkty.

Każdy z pojazdów zaopatrzony został w czujniki temperatury przestrzeni ładunkowej, umożliwiające stałe monitorowanie temperatur podczas transportu ładunku. Dodatkowo, chłodnie posiadają drukarki termiczne sprzyjające archiwizacji zmian temperaturowych w czasie drogi. Świadczymy kompleksowe usługi wynajmu chłodni na terenie całego kraju. Prezentowane przez nas rozwiązania pozwalają na dogodny przewóz towarów w temperaturze do -25 stopni, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do przewozów ale także imprez okolicznościowych jak wesela.

Kolejnym, kluczowym dla chłodni elementem jest termograf. Niegdyś innowacyjne rozwiązanie, dziś podstawowe wyposażenie każdego specjalistycznego pojazdu.Termograf monitoruje oraz zapisuje temperaturę w komorze chłodzącej podczas pracy agregatu. Zaawansowane modele posiadają drukarkę umożliwiającą sporządzanie odpowiednich raportów.

Całość sprzyja zachowaniu odpowiedniej temperatury w pojeździe, a także pozwala podjąć natychmiastowe działania w razie przekroczenia ustalonych punktów krytycznych. Nasze samochody dostawcze z chłodnią dostępne są w Warszawie jak i Łodzi, do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego.